Vilniaus rajono Nemenčinės muzikos mokykla

Gerbiami tėveliai, bendruomenės nariai!
Širdingai dėkojame visiems, kurie skyrėte paramą Nemenčinės  muzikos mokyklai. Džiaugiamės, kad pasitikite mumis. Kviečiame ir šiemet skirti 1,2% pajamų mokesčio.
Lietuvos įstatymų numatyta tvarka, kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka 15 proc. gyventojų pajamų mokestį (GPM). Iš šių penkiolikos procentų, 1,2 proc. kiekvienas dirbantysis gali nukreipti savo nuožiūra ir skirti juos pasirinktam paramos gavėjui. Tokiu atveju minėtieji 1,2 procentai GPM nenukeliauja į bendrą valstybės biudžetą, o yra pervedami jūsų pasirinktam gavėjui.
Prašome pervesti 1,2% pajamų mokesčio sumos pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą.
Tai galima padaryti pildant 1,2% formą FR0512 elektroniniu būdu, prisijungiant prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos elektroninės deklaravimo sistemos.

Paramos gavėjo pavadinimas – ​Vilniaus r. Nemenčinės muzikos mokykla
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191320580
Buveinės adresas – ​Piliakalnio g. 36, Nemenčinė, LT-15175 Vilniaus r.

Instrukcija, kaip pateikti prašymą
pdf_ico